جستجو

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی آرتین مارت


از نظر حقوقی در معاملات سایت، فروشگاه اینترنتی آرتین مارت، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سایت فروشگاه اینترنتی آرتین مارت درج نموده است.

- آرتین مارت موظف است کالایی مطابق با مشخصات فنی درج شده در سایت که خریدار آن را انتخاب کرده و سفارش داده است را برای او ارسال کند.

- آرتین مارت موظف است مشخصات كالا از نظر گارانتی و رنگ را دقیقا مانند آنچه خریدار انتخاب کرده است را برای او ارسال نماید.

- آرتین مارت بنا به درخواست مشتری اجناس را به صورت آكبند بدون تست و یا در صورت درخواست مشتری باز شده و تست شده ارسال می‌نماید.

- با توجه به اینکه شرکت‌های سازنده ممکن است یک مدل کالا را با مشخصه‌های مختلفی در بازار عرضه کنند، چنانچه آن مشخصه در صفحه مشخصات کالا توسط آرتین مارت قید نشده لازم است خریدار در زمان سفارش آن کالا در سبد خرید سوال خود را در مورد مشخصاتی که در نظر دارد، مطرح کند تا توسط واحد پشتیبانی آرتین مارت کنترل شود و خریدار پس از دریافت پاسخ اقدام به پرداخت و خرید کالا نماید.

- قیمت تمامی كالاها در سایت مشخص است و هیچ هزینه‌ای بجز هزینه حمل (در مواقعی که آرتین مارت ارسال رایگان ندارد) به آن اضافه نخواهد شد.

- تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.

- کاربران ارجمند، تصاویر محصول قرار داده شد داخل سایت صرفا جهت آشنایی شما با نوع محصول می باشد و ممکن است با کالای ارسال شده برای شما متفاوت باشد لذا به توضیحات محصول توجه فرمایید. شایان ذکر است، ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه اینترنتی آرتین مارت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه اینترنتی آرتین مارت به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و یا اینکه کالای مورد نظر توسط  تامین کننده سایت نتواند به خریدار ارسال نماید سفارش رد می شود. اگر پرداخت توسط خریدار انجام شده باشد، وجه پرداخت شده حداکثر طی دو روز کاری به به خریدار عودت داده می شود و یا اگر پرداخت در محل باشد که تنها سفارش توسط سایت لغو می شود.

- خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) پرداخت نماید. در صورت عدم پرداخت وجه، فروشگاه اینترنتی آرتین مارت حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

- هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه اینترنتی آرتین مارت می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشگاه، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، بارگزاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی آرتین مارت

عضویت شما در سایت فروشگاه اینترنتی آرتین مارت، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.