دسته بندی کالاها
  Filters
  تنظیمات
  جستجو

  گوشی گلکسی زد فولد 3 سامسونگ ممکن است یک نمایشگر خارجی کوچکتر داشته باشد

  چهار شنبه, 18 فروردین,1400

  گوشی در پیش روی گلکسی زد فولد 3 سامسونگ در کمال تعجب به گفته شایعه جدیدی که منتشر شده است، یک نمایشگر خارجی به مرتب کوچک‌تر از نسل‌های قبلی خود خواهد داشت.

  اگر این ادعا واقعا صحت داشته باشد، دستگاه مورد نظر مجهز به یک نمایشگر خارجی 5.4 اینچی با دقت 816 در 2260 پیکسل خواهد بود.

  دقت این نمایشگر با نمایشگر خارجی گوشی گلکسی زد ولد 2 مشابه بوده، اما ابعاد آن کاهش یافته است. البته امیدواریم منبع این خبر اشتباه تایپی داشته باشد و به جای 6.4 اینچ، 5.4 اینچ نوشته است.

  با توجه به این که نمایشگر خارجی گوشی گلکسی زد فولد 2 برابر با 6.23 اینچ است و فولد 3 انتظار می‌رود نمایشگر داخلی اندکی بزرگ‌تر از 7.6 اینچ به 7.7 اینچ داشته باشد، منطقی است که نمایشگر خارجی نیز اندکی بزرگ‌تر شود.

  این منبع خبری همچنین در ادامه جزئیاتی در مورد شرکت‌های منتشر کرده است که برای گوشی‌های تاشوی امسال نمایشگر می‌سازند.

  یقینا منبع تامین نمایشگرهای سامسونگ برای هر دو گوشی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 شرکت Samsung Display خواهد بود و مدل دوم ظاهرا یک نمایشگر داخلی 6.8 اینچی و خارجی 1.9 اینچی دارد.

  تامین‌کننده نمایشگر گوشی میت ایکس 2 هوآوی شرکت BOE چه برای پنل‌های خارجی و داخلی آن دستگاه است. در حالی که گوشی تاشوی در پیش روی اوپو یک نمایشگر 7.1 اینچی داخلی ساخت Samsung Display و 1.5 اینچی شرکت BOE است.

  ویوو نیز برای تامین‌کنندگان دستگاه تاشو خود مسیر مشابهی را در پیش می‌گیرد، تنها با این تفاوت که نمایشگر 8 اینچی داخلی آن گوشی توسط سامسونگ و نمایشگر 6.5 اینچی خارجی توسط BOE ساخته شده است.

  در نهایت، گوشی می میکس فولد شیائومی از چندین تامین‌کننده برای نمایشگر داخلی (تقسیم شده بین دو شرکت Samsung Display و TCL China Star Optoelectronics) بهره می‌برد، در حالی که نمایشگر خارجی آن تنها ساخت شرکت TCL China Star Optoelectronics است.

  اوایل امروز نیز خبر دیگری به بیرون درز کرد که اوپو قصد دارد تا انتهای سال جاری میلادی یک گوشی تاشو دیگر وارد بازار کند و این مدل با توجه به داشتن یک نمایشگر 8 اینچی داخلی بزرگ‌تر خواهد بود.

  نظر خود را درج نمایید