جستجو
Back to all

رندر لورفته اپل واچ سری 8 عدم تغییر طراحی را نشان می دهد

01 آذر 1400

تا سپتامبر سال آینده خبری از معرفی اپل واچ سری 8 نخواهد بود، اما از همین الان اطلاعاتی از آن در اینترنت منتشر شده است. ماه گذشته شنیدیم که Watch Series 8 در 3 مدل با اندازه‌های مختلف تولید خواهد شد و حالا رندر CAD نسل بعدی ساعت هوشمند اپل طراحی آن را نشان می‌دهد.

این رندر براساس تصاویر و فایل‌های CAD درست شده است که یک منبع اطلاعاتی آشنا به برنامه‌های اپل به دست آورده است و مشخص می‌کند که طبق انتظار اپل واچ سری 8 از نظر طراحی تغییری نخواهد کرد.

در حقیقت، تنها تغییر قابل توجهی که مشاهده می‌کنیم این است که Watch Series 8 به جای یک توری اسپیکر، دو عدد از آن دارد.

همچنین باید اشاره کنیم رنگ استفاده شده در این جا بخشی از خبر جدید نیست، بلکه منبع اطلاعاتی مورد نظر ادعا می‌کند واچ سری 8 شبیه به آیپد ایر به رنگ سبز روشن تولید خواهد شد.

با آن که این تصویر نشان می‌دهد اهالی کوپرتینو برای نسل بعدی ساعت هوشمند خود طراحی تکراری را استفاده خواهند کرد، اما شایعات می‌گویند غول آمریکایی با معرفی قابلیت‌های جدید جبران این قضیه را خواهد کرد.

گرچه هنوز مدت زمان زیادی با رونمایی از Watch Series 8 فاصله داریم و باید ببینیم اپل مانند مراسم معرفی واچ سری 7، با معرفی یک طراحی متفاوت ما را شگفت‌زده خواهد کرد یا نه. چون اگر به یاد داشته باشید واچ سری 7 قرار بود به جای حواشی خمیده‌ای که در نسل‌های قبلی دیده بودیم، حواشی تخت داشته باشد.

نظرات
نظر خود را درج نمایید Close