دسته بندی کالاها
  Filters
  تنظیمات
  جستجو

  ال جی رسما فعالیت کسب و کار گوشی های هوشمند خود را متوقف کرد

  دوشنبه, 16 فروردین,1400

  بخش موبایل ال جی به پایان کار رسید. این شرکت امروز رسما پس از آن که این تصمیم مورد تایید هیئت مدیره قرار گرفت، اعلام کرد که کسب‌وکار گوشی‌های هوشمند خود را متوقف می‌کند.

  شرکت کره‌ای حالا تمرکز و منابع خود را روی قطعات خودروی الکتریکی، دستگاه‌های اینترنت اشیاء، خانه‌های هوشمند، رباتیک، هوش مصنوعی و راه‌حل‌های بنگاه به بنگاه خواهد گذاشت.

  فروش گوشی‌های هوشمند ال جی که در حال حاضر در فروشگاه‌ها قرار دارند همچنان ادامه خواهد داشت و ال جی قول داده است که برای یک مدت نامحدود که البته بستگی به منطقه جغرافیایی خواهد داشت، به پشتیبانی از سخت‌افزار و نرم‌افزار خود ادامه می‌دهد.

  فرآیند توقف فعالیت بخش موبایل ای جی انتظار می‌رود تا 31 ژولای کامل شوند، گرچه فهرست محصولات این شرکت احتمالا تا پس از آن نیز در بازار موجود باشند.

  ال جی تلاش‌های توسعه و تحقیق خود را در زمینه شبکه‌های ارتباطی از جمله پروژه‌های خود روی 6G ادامه خواهد داد و تمرکز خود را روی تقویت نقاط قوتش در حوزه‌های دیگر می‌گذارد.

  همچنین این خبر تایید شده است که تمام فناوری‌های محوری ال جی که در طول دو دهه گذشته توسعه یافته‌اند، حفظ خواهند شد و در محصولات آتی این برند به کار گرفته می‌شوند.

  نظر خود را درج نمایید